Sorumluluk Reddi

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin sorumluluk reddi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.Fancycrazytext.com için Yasal UyarılarBu web sitesindeki (fancycrazytext.com) tüm bilgiler iyi niyetle ve sadece genel bilgi amaçlı olarak yayınlanmaktadır. fancycrazytext.com bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (fancycrazytext.com) bulduğunuz bilgilere dayanarak yaptığınız herhangi bir işlemin riski kesinlikle size aittir. fancycrazytext.com, web sitemizi kullanarak herhangi bir kayıp ve/veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden diğer web sitelerini, bu tür harici sitelere giden köprüleri takip ederek ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışsak da, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir tavsiye anlamına gelmez. Site sahipleri ve içerikleri önceden haber verilmeksizin değişebilir ve biz ‘kötü’ olabilecek bir bağlantıyı kaldırmadan önce ortaya çıkabilir.

Ayrıca, web sitemizden ayrıldığınızda diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikaları ve şartları olabileceğini lütfen unutmayın. Lütfen herhangi bir iş yapmadan veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol edin.

Rıza

Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi onaylamış ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya bu belgede herhangi bir değişiklik yapmamız halinde, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır.